"Sağlığınız bizim için Önemlidir"

DİYALİZDE BESLENME

Diyet kişiye göre değişiklikler gösterir.; , biyokimyasal değerleri, kilosu,yaşı, eşlik eden diğer hastalıkların bulunması (diyabet,hipertansiyon gibi) diyeti etkiler. Devamını oku..

HİZMETLERİMİZ

Hastalarımıza hastalıklarının özelliklerine göre hizmet sunulur.Hepatit B (+),Hepatit C (+) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personel ile Devamını oku..

TEKNİK DÖKÜMAN

Merkezimizde Gambro Reverseosmosis marka bir adet su sistemi bulunmaktadır.Bu sistem suyun kalitesinde bir değişme meydana geldiği zaman otomatik olarak ikaz vererek hastalara Devamını oku..

YARARLI BİLGİLER

Vücutta birikmiş üre gibi zararlı maddelerin ve aşırı suyun bir membran (Diyalizör) aracılığı ile vücuttan uzaklaştırılması işlemidir.İlerlemiş böbrek yetmezliğinin Devamını oku..

Haberler ve Duyurular

DİYALİZ HASTALARINA ÖNERİLER, TAVSİYELER

Hayatınızı değiştiren diyaliz tedavisine başlamak dünyanın sonu değil. Hayattan böyle de zevk alabilirsiniz. DEVAMINI OKU

DİYALİZ HASTALARINDA BESLENMENİN ÖNEMİ

Diyaliz; kronik böbrek yetmezliğinde en son aşamaya gelmiş hastalarda diyet ve tıbbi tedavi sonuç vermediğinde, yaşam kurtarıcı bir tedavi yöntemi olarak ortaya çıkmıştır. DEVAMINI OKU